Katlanabilir Masa ve Sandalye Nasıl Seçilir ?

KATLANABİLİR MASA VE SANDALYE

Son zamanlarda parklarda, pikniklerde, bahçelerde oldukça fazla tercih edilmesi ile ön plana çıkan katlanabilir sandalye ve masalar kamp malzemelerinin neredeyse olmazsa olmaz malzemelerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kamp programı için katlanabilir masa ve sandalye işlevler oldukça fazladır. Özellikle kamp programı yapmayı düşünüyorsanız mutlaka katlanabilir masa ve sandalye tercihinde bulunmalısınız. Katlanabilir masa ve sandalyeler sizlere taşıma kolaylığı sağlamalıdır. Kesinlikle yer kaplamamalıdır. Katlanabilir masaya koymuş olduğunuz yiyecek, içecek ya da malzemeler dengede durmalıdır. Katlanabilir masa ya da sandalyenin kurulumu kolay olmalıdır. Kurulum aşamasında zorluk çıkarmamalıdır. Özellikle ifade edilmesi gerekir ki kurulum aşamasından kolaylık sağlamak için mümkün olduğu kadar katlanabilir masa ya da sandalyenizin iskelet yapısını ele almalısınız.

 Katlanabilir masa ya da sandalyenizin iskeletinde herhangi bir çatlak var ise ne yazık ki kolay kolay kurulumunu sağlayıp açamazsınız.  Katlanabilir masa ve sandalye Tüm bu kurallara dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli ve eğlenceli bir kamp programı yapmayı düşünüyor iseniz kaliteli eşyalar satın almalısınız. Genellikle kaliteli katlanabilir masa ya da sandalyelerin fiyatları yüksektir. Fakat bir kere alırsınız uzun dönem kullanırsınız. Kaliteli katlanabilir masa ve sandalyeniz kolay kolay yıpranmaz ya da kırılmaz. Dayanıklılık özelliği ile ön plana çıkar. Estetik görünümü açısından gerek rengi olsun gerek yapısı olsun diğer kamp sandalyeleri ve masalara göre daha üst düzeydedir.  Katlanabilir masa ve sandalye satın alırken dikkat etmeniz gereken pek çok önemli hususlar yer almaktadır. Gelin hep birlikte inceleyip ele alalım.

Katlanabilir Masa ve Sandalye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Katlanabilir masa ve sandalye satın almadan önce mutlaka bazı önemli kurallara  dikkat etmeniz gerekir. Bu kurallara örnek verecek olursak öncelikle katlanabilir sandalye ve masa almadan önce bütçenize göre alışveriş yapmayı göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenize uygunluk gösteren piyasada mutlaka katlanabilir sandalye ve masalar yer almaktadır. Bütçenizi zorlamamaya özen gösteriniz. Bununla birlikte özellikle ifade etmek gerekir ki katlanabilir sandalye ve masaların mümkün olduğu kadar sağlam ve dayanıklı olmasına özen göstermelisiniz. Aksi taktirde hiçbir şekilde dayanıklılığı  olmayan katlanabilir sandalye ve masalar size pek bir fayda sağlamaz. Sağlam ve dayanıklı değil ise ek bir masrafa girmiş olursunuz. Bunun yanı sıra katlanabilir masa ve sandalye satın alırken kullanışlı olmasına özen gösteriniz. Burada özellikle altı çizilmesi gerekir ki katlanabilir masa ve sandalyelerin çok fazla yer kaplamamasına dikkat etmelisiniz.

 Mümkün olduğu kadar hem kolay taşınabilir özellikte hem de hafif olmalıdır. Yer kaplayan ve ebatı büyük olan katlanabilir masa ve sandalyeler ile kamp programına uyum sağlamak neredeyse çileli bir süreçtir. Bununla birlikte katlanabilir sandalye ve masanızı satın almadan önce ayak kısmını mutlaka detaylı olarak kontrol etmeniz gerekir. Katlanabilir masa ya da sandalyelerin ayaklarında herhangi bir kırık veya çatlak olmamasına dikkat ediniz. Eğer yukarıda belirtmekte olduğumuz kuralları göz ardı etmezseniz emin olun ki kamp için satın alacağınız katlanabilir masa ve sandalyeleriniz size pek çok avantaj ve kolaylık sağlayacaktır. Katlanabilir masa ve sandalye mümkün olduğu kadar kullanacak olan kişi sayısına göre tercih edip satın almalısınız. Bu duruma kısaca örnek verecek olursak mesela kamp programı belirlemişseniz ve kampa gelecek olan kişi sayısı az ise sayıca az katlanabilir masa ve sandalye satın almayı göz ardı etmemelisiniz.  Bunun yanı sıra katlanabilir masa ve sandalyenizin mümkün olduğu kadar iskelet yapısının dayanıklı

Leave a Comment